Prin parc

:: Zona RPG :: Universul RPG :: Central City :: Orasul :: Parcul

In jos

Prin parc

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de 04.07.12 5:36

Fugisem de la restaurant si vedeam ca respectivul tip incepuse sa ma urmareasca cu o masina tip dubita. Ajung in parc si ma retrasesem in parc dar el coborase din masina si se tinea dupa mine. Vazand ca se apropie vertiginos de mine, ma duc langa o tasnitoare din parc punanad un deget peste robinet, tintindu-l pe pantaloni. Acum datorita aglomeratiei din parc nu ma mai putea urmari aratand asa ud intre picioare. Intre timp eu imi pierd urma si cautand o ascunzatoare.
Invader Lamu
Membru
Membru

Sus In jos

Re: Prin parc

Mesaj Scris de Law la data de 05.07.12 2:27

Reusisem sa ma tin si eu dupa cei 2, fiind la o oarecare distanta in spate. Am vazut deasemenea si scena cu tasnitoarea, de atunci dandu-mi seama ca se va descurca de minune in societate.
-Bine gandit, ai ales un loc aglomerat si ai reusit sa scapi de el. Se pare ca desi iti este o planeta straina, te descurci mai bine decat noi in ea.

Law
Moderator
Moderator

Varsta : 24
Localizare : Centrul Universului

http://dragonball.hi2.ro/forum/

Sus In jos

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de 05.07.12 3:36

-Mie imi place sa improvizez pe moment. Spun eu. Apoi o iau la pas prin parc, in 4 labe, incepand sa miros ceva ce imi atrasese atentia. Miroseam fiecare centimetru patrat.
Invader Lamu
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de Law la data de 05.07.12 3:44

-Si acum ce mai e...? *spun eu incepand sa ma uit cu ochii de la stanga la dreapta*

Law
Moderator
Moderator

Varsta : 24
Localizare : Centrul Universului

http://dragonball.hi2.ro/forum/

Sus In jos

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de 05.07.12 4:01

-Simt miros de substante necunoscute si toxice. Cum se numesc la voi?
intre timp eram sa dau cu nasul si apoi cu labutele intr-o seringa. Ajunsesem intr-un loc al parcului in care ma uit si vad ca era ceva mai multe seringi.
Invader Lamu
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

:: Zona RPG :: Universul RPG :: Central City :: Orasul :: Parcul

Permisiunile acestui forum: