Kurokami

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Kurokami

Mesaj Scris de Mihai_112 la data de 01.07.12 18:02

În această lume există 3 persoane identice care împart o energie specială între ele. De asemenea, există fiinţe umane, care sunt responsabile cu menţinerea echilibrului de Tera, cunoscut sub numele de Coexistence Equilibrium. Aceste fiinţe care posedă capacitatea de a depaşi un om normal se ascund in locuri numite Pure
Place. Povestea se bazează pe întalnirea dintre un băiat normal pe nume Keita şi o Mototsumitama numită Kuro.

Mihai_112
Membru
Membru

Varsta : 61
Localizare : Raftel :P

Sus In jos

Re: Kurokami

Mesaj Scris de Master la data de 11.07.12 1:37

Dupa descriere nu pare prea interesant dar totuși ma gândesc sa îl încep sa vad eu cum e...
Master
Membru
Membru

Varsta : 22
Localizare : Oriunde vreau

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihai_112 la data de 11.07.12 18:14

Master a scris:Dupa descriere nu pare prea interesant dar totuși ma gândesc sa îl încep sa vad eu cum e...

N-o fi cel mai interesant dupa descriere, dar anime-ul e super fain, iti asigur.

Mihai_112
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de Master la data de 12.07.12 2:28

Cred ca pe mâine o sa îl încep.Se pare ca tu te ocupi de episod pe un anumit fansub nu?Oricum rămâne de văzut dacă îl vad în romana sau engleza.
Master
Membru
Membru

Varsta : 22
Localizare : Oriunde vreau

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihai_112 la data de 12.07.12 17:11

Master a scris:Cred ca pe mâine o sa îl încep.Se pare ca tu te ocupi de episod pe un anumit fansub nu?Oricum rămâne de văzut dacă îl vad în romana sau engleza.

Tin sa nu raspund la prima intrebare, totusi, e mare pacat ca pana la un anumit episod, as putea zice, doar ca nu e "cea mai buna" subtitrare...Vizionare placuta

Mihai_112
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: