Nelămuriri (V.2)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Nelămuriri (V.2)

Mesaj Scris de Greed la data de 10.01.12 17:36

Orice nelămurire legată de useri, forum, sistem de avertizare, dorim a fi postată aici.

Greed
Membru special
Membru special

Varsta : 23
Localizare : Jigoku

Sus In jos

Re: Nelămuriri (V.2)

Mesaj Scris de Ryuzaki la data de 07.02.12 3:16

Dar,ce naiba se intampla?Vad ca inca mai intra lume pe forum,insa activitatea formata din post-uri este la pamant.Cumva acest forum este inchis?Sau cumva acest form este abandonat?Vad ca aveati o gramada de subiecte de discutie pe aici,erau topicurile interesante,multi useri cu multe post-uri,daca stam si ne uitam putin pe la Recycle Bin observam ca ati muncit mai mult decat ati aratat,ati facut cateva RPG-uri din cate observ si toate cu un succes destul de mare,cred ca acum cateva luni forumul era foarte activ....
Vreau sa stiu daca e sau nu inchis,daca e abandonat si daca da,daca mai reveniti.Eu sper ca da,era un forum foarte,foarte bun la vremea lui,candva era cautat probabil...dar tot ce e bun cade....Dar nu revine?!Sper sa revina,sper in continuare ca voiam sa ma joc si eu One Piece RPG si orice altceva dinc e imi oferiti,este un forum splendid,doar cateva finisari,retusuri si totul va fi bine.
Ryuzaki
Membru
Membru

Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Law la data de 07.02.12 5:00

Pacat,stam acum intr-o pana de post-uri,useri activi si toate cele,ne pare rau pentru inconvenient si speram ca vom reveni cat de curand.

Law
Moderator
Moderator

Varsta : 23
Localizare : Centrul Universului

http://dragonball.hi2.ro/forum/

Sus In jos

Mesaj Scris de Lu-chan la data de 10.07.12 19:03

O nelamurire ar , fi de ce noi membrii nu avem voie sa vedem pozele? Spune ca doar administratorii au voie.
Lu-chan
Membru
Membru

http://animeplace-fic.boardlog.com/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Master la data de 11.07.12 0:35

Probabil este o greșeală din panou... sigur se va rezolva imediat ce un administrator va intra.
One Piece JDR s-a închis nu? atunci de ce nu scoateți acea imagine din partea dreapta?
Master
Membru
Membru

Varsta : 22
Localizare : Oriunde vreau

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: