Matt

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Matt

Mesaj Scris de Greed la data de 28.12.10 16:39

Matt..un personaj oarecum "evitat" but not at all dar care a avut o deosebita contributie in poveste.daca nu atragea el politia pe urmele lui probabil acestia il urmarea pe mello si in cele din urma il prindeau.A avut parte de o moarte tragica!Sincer mi`a parut la fel de rau ca a murit la fel cum mi`a parut rau si de L sau Mello.Era un personaj foarte simpatic si probabil daca aparea mai mult in anime era acum la fel de apreciat ca L ,near sau mello.Matt este nascut la1 februarie 1993[anime]/1990[manga],este un mare fumator cum s`a mai spus[moare cu tigara`n gura:))...tutunul dauneaza grav sanatatii],poarta un fel de.."ochelari"..culoarea ochilor este albastru.O poza cu el fara acei ochelari
[cam mica ce`i drept]

Matt are o inaltime de 1,68,52 kg si vorbeste intr`un singur episod.

I like a lor Matt si raman cu ideea ca ar fi fost extraordinar ca el sa continue sa traiasca.Nu merita o asa moarte.Nici macar nu facuse ceva ataaaat de rau.Ma rog:pe Kira il venerau si o adorau pe Takada pentru ca ii scapa de criminali dar ei au devenit criminali la randul lor!

Greed
Membru special
Membru special

Varsta : 23
Localizare : Jigoku

Sus In jos

Re: Matt

Mesaj Scris de Ryuzaki la data de 07.03.12 20:14

Chiar a fost evitat,stiam de el,dar l-am cam omis din discutiile mele legate de Death note,uitasem intr-un timp pur si simplu de el...
Ryuzaki
Membru
Membru

Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum